Барлык лауреатларны "Дулкыннар"ның Гала-коцертына 16 март көнне Халыклар дуслыгы йортына (Казан шәһәре, Павлюхин урамы, 57 йорт) чакырабыз!

Концерт 16.00 сәгатьтә башлана

«Рәсем» номинациясе

 

Кече төркем:

Давлетшина Адилә (Аксубай р-ны)

Аглямзянов  Әмирхан ( Саба р-ны)

Хисаметдинов Гамил (Чүпрәле р-ны)

Фатушева Зарина Рафис кызы (Аксубай р-ны)

Басырова Гөлназ ( Казан ш.)

 

Урта төркем:

Андреева Диана ( Саба р-ны)

Серкова Алиса ( Аксубай р-ны)

Мозаффарова Язилә ( Казан ш.)

Гараева Чулпан ( Апас р-ны)

Гафурова Айлин ( Казан ш.)

 

Олы төркем:

Ерашова Арина ( Чистай ш.)

Архипова Дарья (Аксубай р-ны)

Васина Алена (Буа р-ны)

Хайдарова Әминә (Бөгелмә ш.)

Ахметшина Айсылу (Аксубай р-ны)

 

Яшьләр төркеме:

Сиразова Диана (Апас р-ны)

«Нәфис сүз» номинациясе

Кече төркем

Әдиятуллина Ралинә һәм Калимуллина Ясминә (Кайбыч р-ны)

Имамиева Рияна (Саба р-ны)

Гыйниятов Эльдар (Казан шәһәре)

Фәйзуллина Камилә (Казан шәһәре)

Гарифуллина Рәфинә (Арча -ны)

Шәрифуллина Айсылу (Балык бистәсе р-ны)

 

Урта төркем

Вафина Адилә (Апас р-ны)

Рыбаков Владислав (Яшел Үзән)

Зайнетдинова Зәлия (Казан шәһәре)

Ганиева Алисә (Саба р-ны)

Ханмурзина Нәфисә (Буа р-ны)

 

Өлкән төркем

Шагимуллин Самат (Казан шәһәре)

Хаярова Эльза (Чүпрәле р-ны)

Загриев Фоат (Саба р-ны)

Калимуллин Эмиль (Азнакай р-ны)

Бәширова Динә (Казан шәһәре)

Исмәгыйлев Илфат (Буа р-ны)

Гаязова Алия һәм Камалиева Илүсә (Казан шәһәре)

 

Яшьләр төркеме

Ахмадуллин Рамазан (Казан шәһәре)

Кашапова Диләрә (Казан шәһәре)

Шакирҗанова Гөлназ (Алабуга р-ны)

 

 

«Оркестрлар һәм инструменталь ансамбльләр» номинациясе

 

«Сәйлән» ансамбле (Казан шәһәре)

Мотыйгуллин Ирек (Әлмәт р-ны)

Кадыйров Мөхәммәт (Балтач р-ны)

Харисов Айбулат һәм Ситдиков Булат (Арча р-ны)

Фәтхуллин Ильяс (Теләче)

«Вокаль ансамбльләр» номинациясе

«Чулпан» триосы (Казан шәһәре)

Күңелле малайлар (Казан шәһәре)

Салават күпере (Кайбыч р-ны)

«Вокал» номинациясе

Кече төркем

 

Хакимов Рәнис (Казан шәһәре)

Габдуллаҗанова Камилә (Казан шәһәре)

Нигъмәтҗанов Данияр (Казан шәһәре)

Хәмидуллина Динә (Казан шәһәре)

Җаббарова Мәрьям (Казан шәһәре)

Михайлова Камилә (Казан шәһәре)

 

Урта төркем

 

Юнысова Мәликә (Казан шәһәре)

Закирҗанов Кәрим (Арча р-ны)

Зарипов Әмир (Казан шәһәре)

Галимҗанова Әдилә (Саба р-ны)

Гарафеев Әскәр (Казан шәһәре)

 

Өлкән төркем

 

Гыйльметдинов Илсаф (Казан шәһәре)

Мәгъсүмова Азалия (Лениногорск р-ны)

Мансуров Райнур (Саба р-ны)

Садреев Ринат (Казан шәһәре)

Зәйнуллина Лиана (Казан шәһәре)

 

Яшьләр төркеме

 

Каюмов Айнур (Теләче р-ны)

Мөхәммәтшин Илгиз (Казан шәһәре)

Әхмәтова Әдилә (Казан шәһәре)

Егоров Рөстәм (Ижау шәһәре)

Әхмәтшина Әдилә (Чермешән р-ны)

Гомәров Данир (Башкортостан Республикасы)

© 2012-2019 Молодежный центр "Идель". Все права защищены.

Адрес: г. Казань, ул. Г. Тукая, д. 58, 307 офис

Тел/факс: (843) 231-81-54. E-mail: mc-idel@yandex.ru